Jak dobrze zaizolować kontener

Kontenery nie tylko doskonale nadają się do magazynowania i transportowania towarów, ale pełnią również funkcję różnorodnych pomieszczeń przeznaczonych dla ludzi. Szeroko rozpowszechnione są kontenery biurowe, handlowe, mieszkalne, czy wszelkiego rodzaju kontenerowe zaplecza socjalne. To co przede wszystkim odróżnia taki kontener od zwykłego kontenera morskiego to izolacja. W tym poradniku dowiecie się jakie materiały używa się do izolacji kontenerów i jakie mają parametry. Przedstawimy również sposoby na zaizolowanie popularnego kontenera morskiego i przekształcenie go w kontener mieszkalny.

Jak połączyć ze sobą dwa kontenery?

Kontenery morskie przewożone są na ogromnych statkach – kontenerowcach. W ładowniach oraz na pokładzie tych kolosów kontenery ustawiane są w ścisłych sztaplach – jeden obok drugiego, tworząc kilkupiętrowe stosy. Na statku, szczególnie przy złych warunkach atmosferycznych, na ładunek działają ogromne siły związane z falowaniem morza. W jaki sposób kontenery utrzymują się na pokładzie i nie spadają do morza? Czy są w jakiś sposób połączone ze sobą? Odpowiedzi w poniższym artykule.

7 rzeczy które należy sprawdzić kupując używany kontener morski.

Zakup używanego kontenera morskiego to stosunkowo tani sposób na zapewnienie sobie bezpiecznego magazynu do przechowywania wszelakich materiałów, narzędzi, czy urządzeń. Niektórzy wykorzystują również kontenery morskie jako baza do dalszych przeróbek, budując z nich kontenery specjalistyczne, a nawet domy. Na co zwrócić uwagę kupując kontener morski? Odpowiedzi w naszym poradniku.

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

W górę